Aktualności

Przyjęcia Komunijne

 

orn
 
orn
 
orn

I Komunia Święta

 

        

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Organizując przyjęcie komunijne w naszym lokalu mogą być Państwo pewni, iż zarówno Wasza pociecha jak i goście będą miło wspominać to wydarzenie.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni klimatyzowaną salę wraz z doświadczoną obsługa kelnerską, która zadba o zadowolenie i dobry humor Państwa gości. Wyśmienite jedzenie oraz bogate menu to zasługa naszych kucharzy, gotowych odpowiedzieć na najbardziej wyszukane oczekiwania.

 

Dbając o możliwie największe zadowolenie najmłodszych gości istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudka, animacje dla dzieci czy też czekoladowa fontanna, będąca wyjątkowo ciekawą propozycją dla przybyłych gości.

 

Koszt przyjęcia komunijnego to zaledwie 170 zł / osobę. W zamian oferujemy Państwu 3 gorące dania, aż 4 rodzaje ciast, 7 przekąsek oraz pyszny deser. Otrzymują Państwo także dostęp do nielimitowanych ilości napojów gorących, gazowanych oraz niegazowanych.

 

Istnieje także możliwość rozbudowy powyższej propozycji wedle indywidualnych ustaleń.

orn
orn
orn

Formularz kontaktowy


orn
orn
orn

Mapa dojazdu