Aktualności

Oferta

orn
 
orn
 
orn

W odległości 20 km od Warszawy, w atrakcyjnym otoczeniu lasów oraz widoków zapierających dech w piersiach znajdą Państwo Dom Weselny, przygotowany na przyjęcie wyjątkowych gości. Przestrzenna sala weselna umożliwia jednocześnie całonocną zabawę w akompaniamencie zespołu muzycznego, jak również odpoczynek przy stołach zastawionych gorącymi posiłkami.

 

Dlaczego warto odwiedzić Dom Weselny Korona?

 Wychodząc z założenia, że w trakcie wesela Młoda Para przejmować powinna się jedynie dobrą zabawą oraz radością z czasu spędzonego z najbliższymi do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół kucharzy oraz kelnerów, gotowych spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. W tym wyjątkowym dniu salę weselną uatrakcyjnią ozdoby precyzyjnie dobrane by zapewnić wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.

 Witając Młodą Parę chlebem i solą rozpoczniemy wyjątkową noc, którą zaproszeni goście zapamiętają do końca życia. Na okrągłych bądź prostokątnych stołach, przygotowanych wedle życzenia, znajdzie się 5 dań gorących, 12 przekąsek, aż 6 rodzajów ciast oraz tort weselny, będący wyjątkowym prezentem od naszej załogi. Nasi goście mogą liczyć również na nielimitowaną ilość soków, napojów gazowanych, kawy oraz herbaty. Wybór weselnego menu jest zawsze sprawą indywidualną, dostosowaną do oczekiwań Młodej Pary.

W gestii Młodej Pary pozostawiamy alkohol oraz zespół muzyczny, które to nie wchodzą w cenę naszej oferty. Przyjęcia weselne organizujemy od minimum 120 osób dorosłych w soboty oraz 100 osób dorosłych w piątki. Organizując komunię bądź chrzciny zapraszamy do nas minimum 50 osób dorosłych.

 Dodatkowe atrakcje na życzenie

Organizując przyjęcie weselne staramy się nadać mu indywidualny ton, oferując dodatkowe atrakcje takie jak pokazy sztucznych ogni, pokazy iluzjonisty, hipnotyzera oraz niesamowitych, barmańskich umiejętności. Liczba atrakcji do wyboru zawsze pozytywnie zaskakuje odwiedzających nas gości. Możliwość wynajmu fotobudki, wybuchowy balon czy też okazałe wulkany to tylko niektóre z dostępnych opcji.

 

Zapraszamy do kontaktu!